Szkoła pływania dzieci i niemowląt w Krakowie FLOW

Małe grupy
Stawiamy na jakość

Baseny | Terminy | Cennik

WAŻNE INFORMACJE

Poniższy harmonogram  zajęć może ulec zmianie w trakcie zapisów. 

2 LEKCJE PRÓBNE

Zapisujemy się i opłacamy cały kurs z góry. Istnieje natomiast możliwość rezygnacji do 2-gich kolejnych zajęć w danym kursie dla osób z grup początkujących. Zwracana jest wtedy opłata za pozostałe, niewykorzystane zajęcia.

ODRABIANIE ZAJĘĆ

W kursie zima – wiosna można ODROBIĆ 3 zajęcia (AGH, Herbewo), 4 zajęcia (AWF )  i 5 zajęć (Niepołomice) do końca jego trwania w razie choroby, wyjazdu itp. w innych grupach na tym samym poziomie.

MAŁE GRUPY

Stawiamy na jakość prowadzonych zajęć, dlatego grupy liczą max. do 8 par (rodzic + dziecko).

 

W zajęciach uczestniczy jeden Rodzic, drugi może w tym czasie popływać na dużym basenie (po wykupieniu odrębnego biletu w kasie basenu (AGH/Niepołomice), obejrzeć zajęcia zza szyby (Herbewo) lub trybun (AWF). Nie ma możliwości wejścia na zajęcia dwojga Opiekunów ponieważ byłoby za ciasno w basenie. Najlepiej, gdy w przeważającej mierze, w zajęciach bierze udział ten sam Rodzic, gdyż wie już jak wykonywać ćwiczenia, na jakim poziomie zaawansowania jest dziecko.

BEZPIECZNA WODA

 W trosce o zachowanie najwyższej higieny majteczki neoprenowe Swim Nappy (do zakupienia u nas przed zajęciami w cenie 35 zł)  lub innej firmy są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego Małego Pływaka. Niestety sama pieluszka nie chroni nas przed przenikaniem zanieczyszczeń do wody. Majteczki zakładamy na jednorazową pieluszkę do pływania.

 

zdjecie_niecki

Basen AWF (Akademii Wychowania Fizycznego)

CZYŻYNY

Adres:
al. Jana Pawła II 78, Kraków

W karnecie 30 min. zajęć w wodzie + 60 min. na przebranie się.

Płatny parking (abonament 50 zł/rok lub 8 zł wjazd)

Dojazd od ul. Nowohuckiej, skręt w ul. Boguszówki (powiększ klikając)

 

Terminy zajęć w kursie WAKACYJNYM 2018 – zapisy od 14 maja

* cena zawiera pamiątkową sesję zdjęciową, film podwodny i dyplom (czytaj więcej)

 18.06 – 30.07 poniedziałek

17:00 KONT.  1 -2 lata (powyżej 2 kursów)

17:30 KONT.  2 – 3,5 roku (powyżej 2 kursów)

18:00 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

18:30 KONT.  do 1 roku (po 1 kursie)

 7275 zł *Maciej»
22.06- 26.07czwartek

9:30  POCZĄTKUJĄCA do 1 roku 

10:00  KONT. do 1 roku (po 1 kursie) 

10:30  KONT. do 1-2 lata  (po 1 kursie)

11:00  POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

6245 zł *Maciej»
22.06- 26.07czwartek

17:00 KONT. 1-2 lata (powyżej 2 kursów)

17:30 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

18:00 KONT.  2,5 – 4 lat (powyżej 2 kursów)

18:30 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

6245 zł *Ola»

 23.06 – 26.07

 
 sobota

9:00  KONT. do 1 roku  (po 1 kursie)

9:30 KONT. 2 – 3,5 roku (powyżej 2 kursów)

10:00 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

10:30 KONT.  1 – 2 roku (powyżej 2 kursów)

11:00 POCZĄTKUJĄCA  1- 2 lata

11:30 KONT.  1 – 2 roku (powyżej 2 kursów)

6 245 zł *

Ola»

 

 

Terminy zajęć w NOWYM kursie ZIMA – WIOSNA od 19 lutego 2018

* cena zawiera pamiątkową sesję zdjęciową, film podwodny i dyplom (czytaj więcej)

 19.02 – 11.06 bez 2 i 30.04 poniedziałek

16:30 KONT. do 1 roku (po 1 kursie)

17:00 KONT. 9 mies. – 1,5 roku (powyżej 2 kursów)

17:30 KONT. 1-2 lata (powyżej 2 kursów)

 15555 zł *Maciej»
5.03 – 11.06 bez 2 i 30.04 poniedziałek

18:00 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

18:30 KONT.  1,5 – 2,5 roku  (powyżej 2 kursów)

13485 zł *Maciej»

20.02 – 12.06 bez 3.04, 1.05

od marca/kwietnia – trwają zapisy

wtorek

10:45 KONT. do 1 roku (po 1 kursie)

11:15 KONT. do 1 roku (po 1 kursie)

11:45 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

12:15  KONT. do 1 roku (po 1 kursie)

12:45  POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

13:15   POCZĄTKUJĄCA do 1 roku 

 15 555 zł* Ania»
6.03 – 12.06 bez 3.04, 1.05 wtorek

15:45 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku 

16:15 KONT. 1-2 lata 

16:45 POCZĄTKUJĄCA 2,5 – 4 lata 

 13 485 zł* Ania»

od marca/kwietnia – trwają zapisy

8.03 –  14.06 bez 3 i 31.05

22.02 – 14.06 bez 3 i 31.05

5.04 – 14.06 bez 3 i 31.05

czwartek

9:30  POCZĄTKUJĄCA do 1 roku 

10:00  POCZĄTKUJĄCA do 1 roku 

10:30  KONT. do 1 roku  (po 4 zajęciach)

11:00  POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

13

15

15

9

485 zł*

555 zł*

555 zł*

345 zł*

Maciej»

29.03 – 14.06 bez 3 i 31.05

czwartek16:30 POCZĄTKUJĄCA do 9 mies. – 1,5 roku10380 zł*Ania»

22.02 – 14.06 bez 3 i 31.05

czwartek

17:00 KONT. do 1 roku (po 1 kursie)

17:30 KONT. 1,5 – 2,5 roku (po 1 kursie)

18:00 KONT.  3 – 4 lata (po 1 kursie)

18:30 KONT.  2- 3 lata (powyżej  2 kursów)

19:00 POCZĄTKUJĄCA 3 – 4 lata lub do 1 roku

(w zależności od zgłoszeń)

15555 zł *Ania»

 24.02 – 16.06 bez 31.03, 28.04, 12.05

 
 sobota

8:30  POCZĄTKUJĄCA do 1 roku 

9:00  POCZĄTKUJĄCA do 1 roku (od 3.02 po 2 zajęciach )

9:30 KONT. 1,5-2,5 roku (powyżej 3 kursów)

10:00 KONT. do 1 roku  (po 1 kursie )

10:30 KONT.  1 – 2 roku (powyżej 2 kursów)

11:00 KONT. do 1 roku  (po 1 kursie)

11:30 KONT.  1,5-2,5 roku (po 1 kursie)

12:00 KONT. do 1 roku  (po 1 kursie)

12:30 KONT. 3-5 lata (po 1 kursie)

13:00 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

13:30 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

14:00 POCZĄTKUJĄCĄ 3-4 lata

14:30 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

 14

 520 zł *

Ola»

 

Ania»

7.04 – 16.06 bez 31.03, 28.04, 12.05

 
 sobota

15:00 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

9

345 zł *

Ania»

basen4

Basen AGH (Akademii Górniczo – Hutniczej)

KROWODRZA

Adres:
ul. Jana Buszka 4, Kraków

W karnecie 30 min. zajęć w wodzie + 60 min. na przebranie się.

Bezpłatny parking

Dojazd od ul. Piastowskiej i ul. Reymonta (powiększ klikając)

Terminy zajęć w kursie  WIOSNA 2018

* cena zawiera pamiątkową sesję zdjęciową, film podwodny i dyplom (czytaj więcej)

Termin kursuDzień zajęćGrupy wiekoweLiczba zajęćCenaInstruktor
17.04 – 19.06 bez 1.05 wtorek

9:30 KONT. 1-2 lata (powyżej 3kursów)

10:00 KONT. 1-2 lata (powyżej 3 kursów)

10:30 KONT. 1-2 lata (po 2 kursach)

11:00 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

11:30 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

9350* złMaciej
19.04 – 21.06 bez 3 i 31.05
12.04 – 21.06 bez 3 i 31.05
 czwartek

9:30 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

10:00 KONT. 2 -3 lata (powyżej 4 kursów)

10:30 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

11:00 KONT. 1-2 lata (powyżej 2 kursu)

11:30  KONT. do 1 roku (po 1 kursie)


9
315* zł
350* zł
 Asia

Terminy zajęć w kursie ZIMA – WIOSNA 2018

Termin kursuDzień zajęćGrupy wiekoweLiczba zajęćCenaInstruktor
20.02 – 10.04 wtorek

9:00 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

7

245 zł

Maciej
16.01 – 10.04 wtorek

9:30 KONT. 1-2 lata (powyżej 2 kursów)

10:00 KONT. od 9 mies. do 1,5 roku (powyżej 2 kursów)

10:30 KONT. do 1 roku (po 1 kursie)

11:00 KONT. 1-2 lata (powyżej 2 kursów)

11:30 POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

11

385 zł

Maciej
 18.01 – 5.04 bez 15.02 czwartek

10:00 KONT. 2 -3 lata (powyżej 3 kursów)

10:30 KONT. 1 -2 lata (powyżej 3 kursów)

11:00 KONT. do 1 roku (powyżej 1 kursu)

11:30  POCZĄTKUJĄCA do 1 roku

 11 385 zł Asia
basen3

Pływalnia Kryta w Niepołomicach

NIEPOŁOMICE

Adres:
ul. Janusza Korczaka 5, Niepołomice

W karnecie 30 min. zajęć w wodzie + 30 min. na przebranie się.

Bezpłatny parking

Wjazd od ul. Janusza Korczaka (powiększ klikając)

Terminy zajęć w kursie ZIMA – WIOSNA 2018

      
sobota  27.01 – 23.06 bez 24.02, 31.03, 28.04

9:00KONT. 1 -2 lata  (powyżej 2 kursów)

9:30 – KONT. 2,5-3,5 roku (powyżej 4 kursów)

10:00 – KONT. 2 – 3 lata (powyżej 3 kursów)

10:30 – KONT. do 1 roku (po 1 kursie)

11:00 – POCZĄTKUJĄCA do 1 roku 

19665 złAsia
herbewo12

Basen Herbewo

STARE MIASTO

Adres:
aleja Juliusza Słowackiego 64, Kraków
W karnecie 30 min. zajęć w wodzie + nieograniczony czas na przebranie się. Płatny parking lub bezpłatny postój przy ul.Lubelskiej.

Wjazd od ul. Lubelskiej lub wejście od al. Juliusza Słowackiego (powiększ klikając)

Terminy zajęć w kursie  WIOSNA  2018

Termin kursuDzień zajęćGrupy wiekoweLiczba zajęćCenaInstruktor

14.04 – 23.06 bez 28.04

sobota

14:00KONT. do 1 roku (po 1 kursie) 
14:30 – KONT. 1-2 lata (powyżej 3 kursów) 
15:00 – POCZĄTKUJĄCA do 1 roku 

15:30 – KONT 1-2 lata (po 2 kursach)

10350 złAsia

Terminy zajęć w kursie ZIMA – WIOSNA  2018

Termin kursuDzień zajęćGrupy wiekoweLiczba zajęćCenaInstruktor

20.01 – 7.04 bez 24.02, 31.03

sobota

14:00POCZĄTKUJĄCA do 1 roku 
14:30 – KONT. do 1,5 roku 
15:00 – POCZĄTKUJĄCA do 1 roku 

15:30 – KONT do 1 roku 

10350 złAsia